• Новак
FairLadyHood Нерѓосувачки Челик Петокрака Ѕвезда Обетки Мода Едноставни Обетки Студ

FairLadyHood Нерѓосувачки Челик Петокрака Ѕвезда Обетки Мода Едноставни Обетки Студ

DEN 33.00
DEN 60.00
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Црна Позлатен Пиштол
Бренд Име:
FairLadyHood
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MJSTERS316
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент