• Новак
IQiuhike Отворено Вода Доказ За Итни Случаи На Преживување, Спасување Ќебе Фолија Термички Простор За Прва Помош За Итни Случаи Ќебе Воена Ќебе

IQiuhike Отворено Вода Доказ За Итни Случаи На Преживување, Спасување Ќебе Фолија Термички Простор За Прва

DEN 120.00
DEN 133.44
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : Итни Ќебе
Проширена Големина : 130 * 210cm / 160 * 210cm
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Боја : Сребрена
Дебелина : 12 UM
УПОТРЕБА :
1, Може Да Се Користи Како Итен Топло Алатка
2, Итен Чизми За Дожд
3, Може Да Се Користи Со Вреќа За Спиење Ќебе
4, Диви Кампување
Овој производ е меѓународно општо итни животот за заштеда, погоден за областа авантура, инспекција, туризам, катастрофа се случува кога се користи. Лесен за носење, компактен, убава, практични.
Широко се користи : изолација - ладно / сенка; прва помош; рефлексивни помош; кога носила со; облекување рана; дали јаже; мат; poncho.

Главните карактеристики

боја:
Сребро 130x210cm, Сребро 160x210cm, Злато 160x210cm, Злато 130x210cm
Бренд Име:
IQiuhike
Тип:
Итни Ќебиња
Карактеристично:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА
Се користи 1:
Кампување
Користете 2:
edc
Користете 3:
Paracord
Проширена големина :
130 * 210cm / 160 * 210cm
Име:
Итни ќебе
боја:
Сребро,Злато
Материјал:
домашно милениче

Избор на клиент