• Новак
Црна/Бела Гума Прашина Маска Електрични Чекан Пепел Сад Dustproof Уред Влијание Ударна Моќ Алатка Додатоци Комунални

Црна/Бела Гума Прашина Маска Електрични Чекан Пепел Сад Dustproof Уред Влијание Ударна Моќ Алатка Додатоци

DEN 115.00
DEN 143.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Заптивка Инсталација : Црна е гумени материјал Бело е силиконски материјал 1. Поставување на вежба малку во заптивка. 2. Завртка надолу на заптивка по малку. 3. Малку месо тело преку маска. 4. Инсталирајте го малку на електрична чекан. Забелешка : ве Молиме да се прилагоди на позицијата на заптивка да се задржи 3мм далеку од дното на прашина маска, така што корица нема да ја ротирате со малку вежба. Пакетот вклучува : 1*прашина маска

Главните карактеристики

Број На Модел На:
гума прашина маска
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes

Избор на клиент