• Новак
2017Hot на продажбата во Европа и сад, укажа и stiletto пета омраза ден ѕвезда светлина устата на жените чевли за со м

2017Hot на продажбата во Европа и сад, укажа и stiletto пета омраза ден ѕвезда светлина устата на жените чевли

DEN 1276.00
DEN 1387.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети Човек-направени СТП чевли материјал Гумен ѓон материјал во Внатрешноста на материјалот имитација на кожа Популарни елемент Бонбони боја, полесни Совет пети форма повисоко ниво на ниско за да им помогне На пета форма пета Леплива гума за чевли единствен процес 11 см пета висина начинот на носење ракав/overshoes Чиста боја зголемена функција на дизајнирање Погодни за сезоната Пролет, лето, есен, зима
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиент