• Новак
Fotopal Алуминиум Легура dslr фото Видео Камера Кафез се Справи со Притисокот Стабилизатор за Полнење за Sony A6000 A6300 A6500 камера

Fotopal Алуминиум Легура dslr фото Видео Камера Кафез се Справи со Притисокот Стабилизатор за Полнење за Sony

DEN 5291.04
Во достапна форма

Пристапност


Спецификација :
Материјал : Алуминиум Легура
Контактот Големина : 1/4" & 3/8"
Тежина : 980g / 34.57 оз
Компатибилен : Sony A6000 / A6300 / A6500
Пакетот вклучува : 1 x Камера Кафез 1 x Клуч
. Направени од авијација алуминиум со прецизност ЦПУ процес, многу цврсти и издржливи; Овој материјал и дизајн без гумена заптивка имаат ефект на dissipating топлина за да се заштити вашата камера од прегревање. Им овозможи на сите контроли на камерата и професионални надворешни копчиња и заштита на камерата организмот од стрес на други додатоци.Оваа камера кафез е специјално дизајниран за A6000/A6300/A6500. Дизајн на посебни јаз за светло и батеријата прегради; Двојно-дек брзо собранието стандард картичка тока на дното; Кабел менгеме на левата страна има заштитен ефект; Анти-слајд дизајн и ергономски camber дизајн за врвот се справи, удобно држење feelling, поддршка пука стабилна слика со една рака. Опремување со ладна чевли и 1/4" & 3/8" завртка дупки за да се поврзете со различни надворешни уреди и понатаму да се исполнат барањата на професионално снимање, како што се микрофон, монитор, звук рекордери, видео LED светло, следете фокус, мат кутија, сенка кофа, EVF планината, tripod плоча и Chesse Плоча, итн.

Главните карактеристики

Бренд Име:
commlite
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
YELANGGU C6

Избор на клиент

A041036 Noritsu minilab дел
  • Новак

A041036 Noritsu minilab дел

DEN 4104.00 4320.00

Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на