• Новак
Собранието 1/24 Lancia HA20261 STRATOS Рели Автомобил Градежни Блокови Колекции

Собранието 1/24 Lancia HA20261 STRATOS Рели Автомобил Градежни Блокови Колекции

DEN 2221.00
DEN 2495.52
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


- -_- - -|-_-|-

Главните карактеристики

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Возило
Возило:
Автомобили
Тип:
соберат
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Момчиња
Количината на Предмети во Собата:
50

Избор на клиент