• Новак
JCWHCAM 8ММ Endoscope Инспекција Камера 1200P Полу Цврста Тешко Цевка Endoscope Wifi Borescope Змија Видео Камера На IPHONE/Андроид

JCWHCAM 8ММ Endoscope Инспекција Камера 1200P Полу Цврста Тешко Цевка Endoscope Wifi Borescope Змија Видео

DEN 1160.00
DEN 1656.48
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Спецификации :
Леќа Дијаметар : 8.0 MM
Резолуција 640*480,1280*720,1600*1200
Сензор Големина : 1/5 инчен
Рамка Цена : 30fps
Погледнете Агол : 70 degree Focal растојание : 4-10 CM.
Водоотпорен ниво : IP68
Изложеноста На Светлина Автоматски
Температурата на работа 0 степенот до 70 степен
8.0 MM Лен со 6pcs прилагодливи LED светла водоотпорен;
2/3.5/5/7/10 M Долг Кабел ;
Напојување : изграден во батеријата
Поддршка на компјутер : ios android windous
Фото Формат : MJPEG
Видео Формат на AVI

Главните карактеристики

Сензор Големина:
200CM Тешко Кабел, 350CM Тешко Кабел, 500CM Тешко Кабел, 700CM Тешко Кабел, 10M Тешко Кабел
Технологија:
Pinhole
Сензор:
CMOS
Инсталација:
Нормално
Леќа (mm):
8мм
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 10,Windows Vista,Windows 8,Windows XP
Бренд Име:
JCWHCAM
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
is_customized:
Yes
Аудио Излез:
Никој
Потрошувачка На Енергија(W):
Н А
Конективност:
WIFI
Број На Модел На:
JC-02
Поддржани Мобилни Системи:
Android,iOS
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Тип:
Змија Индустриски Endoscope
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Напојување(V):
Н А
Димензии (L x W x D)(mm):
2M 3.5 M 5M 10M 7m
Минимална Осветлување(Лукс):
Н А
Напојување:
Нормално
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Агол На Гледање (Степен):
75°
Сензор Бренд:
SONY
IR Растојание(м):
Н А
Складирање:
Паметен телефон

Избор на клиент