• Новак
DMW-BLG10 DMW BLE9 BLG10E BLG10PP LCD Брз Полнач со Автомобил кабелот за Panasonic BLG10E BLG10GK BLG10 DMC-GF6 DMC-GX7 GF6 GX7

DMW-BLG10 DMW BLE9 BLG10E BLG10PP LCD Брз Полнач со Автомобил кабелот за Panasonic BLG10E BLG10GK BLG10 DMC-GF6

DEN 838.00
DEN 1179.84
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодарам многу!!!
. Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Вграден-во microchip го штити батерии од прегревање, што преполнувањето, overdischarging и краток спој.4 V Излез Тековната : 5 V/1000m A USB Излез : 5 V(1А) Кабелот за Напојување Приклучете Модел : САД Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Пакетот Вклучува 1 x LCD Батерија Полнач 1 x Автомобил Полнач Кабелот 1 x AC Кабелот за Напојување 1 x Кинески и англиски Производ Настава
ПРЕВОЗОТ 1. USB излез во функција на дизајнирање може да полнење на мобилни телефони и други уреди за брзо со 5 V / 1А константен напон постојан струја.Компатибилен Камера/видео камера Модели : Одговара за : Panasonic DMW-BLE9 Panasonic DMW-BLG10 Panasonic DMW-BLG10 E Panasonic DMW-BLG10 PP Батерии Компатибилни Модели : За Panasonic DC-ZS70 Lumix DMC-GF3, GF5 , GF6, GX80, GX85, ZS60, ZS100 Lumix DMCTZ100 LX100 Lumix DMC-GF6 Lumix DMC-GX7 K Lumix DMC-LX100 K Lumix DMC-TX1 Lumix GX7 Mark II Lumix GX7 Карактеристики : 1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив. Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ако постои било problemor не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни повратни информации.Како што е меѓународниот превозот, превозот време многу зависи од локалните обичаи, празници или прогноза.

Главните карактеристики

Чашката Стандард:
НИ стандард, ЕУ стандард, велика БРИТАНИЈА стандард, АУ стандард
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Број На Модел На:
DMW-BLG10
Брзо полнење:
Yes

Избор на клиент