• Новак
Бохемски Multilayer Цвет Fishtail Pendant Ѓердани за Жените Гроздобер Антички Сребрен Ѓердан Шарм Ѓердан

Бохемски Multilayer Цвет Fishtail Pendant Ѓердани за Жените Гроздобер Антички Сребрен Ѓердан Шарм Ѓердан

DEN 42.00
DEN 46.08
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Се надевам дека ќе имате убав ден!
Ако вашата цел е повеќе од $180,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. ве молиме купи внимателно. Цел на повеќе од $ 5 слободно да испратите регистрирани парцела логистика.
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[производи]-[39796]
[xlmodel]-[custom]-[25463]
Почитувани Купувачи : Добредојдовте да ја посетите Ана трговија на големо продавница за накит.
Ве молиме имајте во предвид времето на купување. Цел $ 5 или помалку не обезбеди логистика
следење на информации во вашата земја. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере. можеби бојата
и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме
не се однесуваат на боја и големина на информации во описот.Ви благодариме!
Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред
поради ова е русија објави нови правила
Тоа го направи на вашето име,презиме и име
инаку ,вие не ќе го добиете вашиот парцела.

Главните карактеристики

Бренд Име:
RONGBIN
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Двоен Слој Ѓердан
Pendant Големина:
како Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Време:
2017 Ѓердан
Пол:
жените femme feminino
Стил:
моден Ѓердан colar feminino
weigth:
11.3 g
Должина:
33cm*7cm
Повод:
Подароци,Партија,Ангажман,Годишнина

Избор на клиент