• Новак
Бесплатен превозот 10pcs TOKO средината трансформатор #836EN-1075=P3 променлива inductor 5.6x5.6x5.3 780UH

Бесплатен превозот 10pcs TOKO средината трансформатор 836EN-1075=P3 променлива inductor 5.6x5.6x5.3 780UH

DEN 448.80
Во достапна форма

Пристапност

се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас.Купи повеќе делови.Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако преферирате други плаќаат начини, ве молиме контактирајте со нас. Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail. За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел . Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .
Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3business дена по уплатата .
Превозот И Плаќање :
1. ве молиме Без избрзани негативни повратните информации!!!
Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа .,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Серпентина Класификација:
Deflecting серпентина

Избор на клиент