• Новак
2018 Жешка Мода Сирена Шминка Четки Руменило во Прав Фондацијата Козметички Алатки Риба Четка Контура ББ Крем сочинуваат Четки

2018 Жешка Мода Сирена Шминка Четки Руменило во Прав Фондацијата Козметички Алатки Риба Четка Контура ББ Крем

DEN 53.76
Во достапна форма

Пристапност


2017 Мода Сирена Шминка Четки Руменило во Прав Фондацијата Козметички Алатки Риба Четка Контура ББ Крем сочинуваат Четки

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Blusher
Големина:
10cm*12cm*7cm
Четка Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
YM2402
Бренд Име:
UBEYOO
Количина:
1pcs

Избор на клиент