• Новак
Моден Креативни Божиќ Обоени Капе Подарок Кутија Pendant Жените Девојка Детска Мода Глеѓ Божиќ Долго

Моден Креативни Божиќ Обоени Капе Подарок Кутија Pendant Жените Девојка Детска Мода Глеѓ Божиќ Долго

DEN 66.00
DEN 73.44
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Вашето задоволство, нашите извршување!
.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,,Money gram и други како што е подолу.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
ER0117
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Пакување:
OPP вреќа
превозот:
Бесплатен превозот
Тежина:
3g
Occassion:
Партија
Материјал:
Легура/Fimo
место или потекло:
yiwu
Обликот:
R
Големина:
8*1cm

Избор на клиент