• Новак
2017 Мажите Товар Панталони Руно Топло Дебели Baggy Панталони Памучни Панталони За Мажи Машки Воени Маскирна Тактички војска панталони 40

2017 Мажите Товар Панталони Руно Топло Дебели Baggy Панталони Памучни Панталони За Мажи Машки Воени Маскирна

DEN 1459.00
DEN 1823.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Бидејќи новите фармерки,речиси сите нови фармерки не
копчето дупка,ве молиме да се разбере тоа,ви благодариме
Ви благодариме за вашето доаѓање , ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди добра
услугата и цена .
Ако имате било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт со "трговија
менаџер" или "E-mail", ние ќе repond како е можно поскоро .Се надевам у уживаат
вашето време тука,ви благодариме !
Почитувани клиенти ,ве Молиме проверете ја вашата цел е песната број од оваа websit : www.17track.net/en/
Големина на табела Единица : cm
Напомена :
]
Топло руно водат фармерки, се Остане топол оваа зима снег Големина Половината Ширина(см) Хип Ширина(см) Панталона Должина(cm) 29 75 98 105 30 78 100 106 31 81 104 107 32 84 106 108 33 87 108 109 34 90 115 110 36 93 117 111 38 98 121 112 40 102 126 112
'

Главните карактеристики

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Бренд Име:
loldeal
Стил:
Сафари Стил
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Карго Панталони
Дебелина:
Руно
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Oxford
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
2017gg1101
Декорација:
Џебови
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.8kg (1.76lb.)
Пакет Големина:
25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)

Избор на клиент