• Новак
10Pcs Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Вози Црево Стегач за Гориво Линија Црв Клип 3/4-1

10Pcs Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Вози Црево Стегач за Гориво Линија Црв Клип 3/4-1

DEN 76.00
DEN 91.68
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Опис : Дијаметар Опсег : 3/4"-1"(17mm-25мм) завртка со Рамна Топлина лекување и најтврдокорните Изедначи на Внатрешноста и Ќе Не гризе Црево Лесно да се Стегне, бидејќи тоа е надвор далеку од Стегање Површината Чиста, Сјајна и Професионален Изглед
Количина : 10 PCS Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
10 x Клипови
'

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Водовод
Употреба:
Цевка Менгеме
Структура:
Цевка Стеги
Број На Модел На:
1A0684
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Други

Избор на клиент