• Новак
Бесплатен превозот 10pcs 74273001 НИЕ [ФЕРИТНИ SUPP 264 OHM 4.0 НА PCB]

Бесплатен превозот 10pcs 74273001 НИЕ [ФЕРИТНИ SUPP 264 OHM 4.0 НА PCB]

DEN 1061.76
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Серпентина Класификација:
Еден слој серпентина

Избор на клиент