• Новак
Делта QFR1212GHE F00 DC 12V 2.70 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот фан

Делта QFR1212GHE F00 DC 12V 2.70 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1231.20
Во достапна форма

Пристапност

Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Европските земји го користат DHL express. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.
Бренд : ДЕЛТА
Број на модел : QFR1212 GHE, -F00
Напон / Ampere / Големина / Доведе
DC 12 V 2. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име.70 А, 120x120x38mm 3-жица, 3-пински конектор
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : 3 Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading).

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
QFR1212GHE F00
Тип:
Фан
Фан Големина:
120X120X38mm

Избор на клиент