• Новак
LARATH двострано лепило лепливоста промотор моќен, ефикасен, Брз лепило Лепак засилувачи tackifying ефикасен автомобил налепница

LARATH двострано лепило лепливоста промотор моќен, ефикасен, Брз лепило Лепак засилувачи tackifying ефикасен

DEN 100.00
DEN 143.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.Солза пакетот,отстранете ја бришејќи хартија и ги избриша на површина 3.
Ако имате било какви прашања, plaese се чувствуваат слободни да контакт.
Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Површината ќе биде чиста,за да се осигура дека на површината се чисти,anhydrous,без масло 2.Инструкции 1.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел .
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас.
Ако не сте задоволни со нашата porducts , ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Специјални Функции:
автомобил налепница
Материјал Тип:
Лепливоста промотор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
ЛА-944
Објектот Тежина:
0.04kg
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Употреба:
Автомобил Sealers
акција:
Лепливоста промотор

Избор на клиент