• Новак
Пејзаж растенија за нерѓосувачки челик огледало бран на смолкнување на смолкнување ножици тревник

Пејзаж растенија за нерѓосувачки челик огледало бран на смолкнување на смолкнување ножици тревник

DEN 216.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Директно смолкнување, Свиткување на смолкнување, Бран ножици, Мала директно sciss, Мали виткање на смолкнување
Тип:
Вентили
Број На Модел На:
исечете

Избор на клиент