• Новак
Beichong Познатиот Бренд Кралот Мајмун Прстен Обрачот Прстен 2017 Нов Дизајн Сребро Злато Боја Мода Накит Бесплатен Превозот

Beichong Познатиот Бренд Кралот Мајмун Прстен Обрачот Прстен 2017 Нов Дизајн Сребро Злато Боја Мода Накит Бесплатен

DEN 295.00
DEN 383.52
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик
големината е како на сликата се покаже
тежина : 4.3 g
Овој накит е во согласност со еколошките барања,нема алергија, никогаш нема да згаснат.
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Подарок за : Момче пријател / Маж /Тато
Известување :
големина е НИ 7 8 9 10 11
ако сакате исто нараквица ,можете да кликнете на оваа слика

Главните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Повод:
Партија
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
РК-312
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Расположение Tracker

Избор на клиент