• Новак
UPRETTEGO СУПЕР ТЕНОК САМО ADHENSIVE 3D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ЛИЗГАЧОТ НАЛЕПНИЦА ЗЛАТО СРЕБРО ЦРНО БЕЛА ЉУБОВНО ПИСМО ПЕСНА АЗБУКА CB002-007

UPRETTEGO СУПЕР ТЕНОК САМО ADHENSIVE 3D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ЛИЗГАЧОТ НАЛЕПНИЦА ЗЛАТО СРЕБРО ЦРНО БЕЛА ЉУБОВНО

DEN 34.00
DEN 66.72
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 20-45 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[DESCRIPTION]
ГОЛЕМИНА : 8 X10 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТ
КОЛИЧИНА : 1 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА

ПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТ
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Број На Модел На:
UPRETTEGO
Големина:
8x10cm
Материјал:
Акрилик
Стил:
CA
Бренд Име:
UPRETTEGO
Количина:
1

Избор на клиент