• Новак
Vamson За SJCAM Додатоци Пластична Рамка Случај За SJ6000 Заштитна Граница Рамка За SJ4000 Wifi Спорт Акција Камера VP640

Vamson За SJCAM Додатоци Пластична Рамка Случај За SJ6000 Заштитна Граница Рамка За SJ4000 Wifi Спорт Акција

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Vamson За SJCAM Додатоци Пластична Рамка Случај За SJ6000 Заштитна Граница Рамка За SJ4000 Wifi Спорт Акција Камера VP640
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл
За да се постигне најдобар аудио фати ефект во ниска брзина активности
Со планината база и долг навој за лесни за инсталација. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Мала тежина, издржливи во употреба. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Главните карактеристики

Бренд Име:
Vamson
Број На Модел На:
VP640
Тип:
Случај
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SJCAM/SJ4000
Материјал:
Силикони

Избор на клиент

A041036 Noritsu minilab дел
  • Новак

A041036 Noritsu minilab дел

DEN 4104.00 4320.00

Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на