• Новак
Гем-внатре Природни Круг Мазна Сива Фосили Корални Џаспер Камен Монистра за Накит Одлуки 15inches DIY Божиќ Накит

Гем-внатре Природни Круг Мазна Сива Фосили Корални Џаспер Камен Монистра за Накит Одлуки 15inches DIY Божиќ

DEN 190.00
DEN 378.72
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Гем-внатре 4mm-10мм Природни Круг Мазна Сива Фосили Корални Џаспер Камен Монистра за Накит Одлуки 15inches DIY Накит Божиќ Подарок
П : Колку Монистра во едно влакно од монистра?
А :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
70975002255*
Број На Модел На:
G17164-G17166
Објектот Висина:
4mm-10mm
Главниот Камен:
џаспер
Објектот Тежина:
20g-70g
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
гем-внатре greate свој моден
Е прилагодена ?:
Yes
Избор ?:
Големина
Надворешниот Дијаметар:
4mm-10mm
Боја Процес?:
Природни Сива
Како да се продаваат?:
Се продава Од влакно, Должината на Една влакно е 15cm
Shap:
Круг

Избор на клиент