• Новак
Кул PC игра LOL улога икона т кошули LOL т машки кошули lycra памук Џунглата средината на врвот поддршка икона т кошули подарок за LOL фанови ac689

Кул PC игра LOL улога икона т кошули LOL т машки кошули lycra памук Џунглата средината на врвот поддршка икона

DEN 527.52
Во достапна форма

Пристапност

Кул PC игра LOL улога икона т кошули LOL т машки кошули lycra памук Џунглата средината на врвот поддршка икона т кошули подарок за LOL фанови ac689
Големина на известување. Ве молиме имајте во предвид големината е врз основа на Азија. Па за Европски и Американски клиент ве молиме одберете поголем големина од големината нормално абење. Ве молиме да земете во референтната како што е подолу
Големина на :
квалитетот детали

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Lycra,Памук
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
MENGHUN
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
Цртан филм
Конзола За Игри:
игра момче
Стил:
краток slleve
Употреба:
аниме фанови/игра за љубителите /comic con т кошула
Материјал:
висок квалитет Lycra памук
Печатење:
LOL УЛОГА/позиција ИКОНА
печатење име:
Џунгла/Top/Среден/Support/Дното

Избор на клиент