• Новак
Волкот Led 3d Светилка 7 Боја се Менува 3d Ноќта Светлина Визуелни Предводена Ноќ Светла За Деца Usb Табела Lampa

Волкот Led 3d Светилка 7 Боја се Менува 3d Ноќта Светлина Визуелни Предводена Ноќ Светла За Деца Usb Табела

DEN 752.64
Во достапна форма

Пристапност

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
Белешка : Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).
Карактеристики :
3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.
USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
Спецификации :
Тип : Магијата Топката Печурки ноќ светлина
Светла боја : сина & црвено & зелено и розова & синозелена & жолта & бело
Материјал : акрилик
Објектот големина : 247*138*87 MM ( L * W * H )
Објектот тежина : 500 G
Пакет листата :
1 * 3 D ламбата и спрејот( 7 бои на промени)
1 * Микро USB кабел
1. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Сува Батеријата
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Број На Модел На:
волкот ноќ светлина
Е Батерии Вклучени:
No
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
MMTSUN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Животните
Енергија:
Префрлете
Тело Материјал:
Пластични
Тип:
ноќ светлина
Тип На Батерија:
usb полнење
боја:
сино, црвено жолта пурпурна бела светлина, 7 бои
Употреба:
atompshere валентин подароци декоративни ноќ светлина

Избор на клиент