• Новак
Лето Смешно Лак Боксер Т-Маица Жените Симпатична Печатени Куче Tshirt Мека Кратко Sleeve Жените Бели Блузи S1564

Лето Смешно Лак Боксер Т-Маица Жените Симпатична Печатени Куче Tshirt Мека Кратко Sleeve Жените Бели Блузи

DEN 380.00
DEN 550.56
-31 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте да направите Dropshipping!

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Модални,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
S1564
Бренд Име:
IALLYGOOD STUDIOS
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
т кошули
Пол:
Жените
Година сезона:
Лето
Големина:
S M L XL XXL
Стил:
Моден

Избор на клиент