• Новак
Домашни Птици Џвакање Шарени Шепа Мелење Играчка Чисти за Играчки Папагал Каснувања Parakeet Топла

Домашни Птици Џвакање Шарени Шепа Мелење Играчка Чисти за Играчки Папагал Каснувања Parakeet Топла

DEN 62.00
DEN 87.36
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Даде вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра. Направена од дрвени која вклучува ѕвона, и акрил прстени вашиот пернат пријател ќе имаат часови на забава. Пол е жилав и издржлив и да е заврши со втор тим во прав За домашни Миленици : Мали и средни птици (папагали старлинг myna thrush и така натаму). Птица Шепа Мелење Материјали : Дрво & Emery Боја : Боја случаен испораката,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата боја или со повеќе бои, Големина : 2*25cm/0.79"*9.84" Количина : 1 Pc

Главните карактеристики

Тип:
Птици
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче

Избор на клиент