• Новак
понекогаш добрите работи се распадне писма ѕид уметност налепници за дневна соба и спалната соба дома декорација отстранлив decals винил црна

понекогаш добрите работи се распадне писма ѕид уметност налепници за дневна соба и спалната соба дома декорација

DEN 432.00
DEN 454.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
превозот терминот s
1.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZYVA-8426-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цврста
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
57*78 околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
57*114 нашата големина само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
понекогаш добрите работи се распадне
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes

Избор на клиент