• Новак
Rainproof 6 Начини ја воочи големината и Pushbutton Switch Pendant Контрола Станица 5A 250V 500V 2A

Rainproof 6 Начини ја воочи големината и Pushbutton Switch Pendant Контрола Станица 5A 250V 500V 2A

DEN 1104.00
Во достапна форма

Пристапност

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. КОЧАН-64 H Употреба за воочи големината и Кран Карактеристики Rainproof, 6 Начини со Итни Стоп Knob Контакт Тип Latching, Ротари Ослободување(Итни Стоп Knob) Еден(Други Притисни Копчиња) Номинална Напон и Струја AC 250 V, AC 5 A 500 V, 2 A Вкупната Големина(Прибл. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Спецификации : Име На Производ Воочи Големината И Контрола Станица Модел Бр. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
КОЧАН-64H
Карактеристики:
5A 250V 500V 2A
Далечински Растојание:
за да ја воочи големината и Кран
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1year

Избор на клиент