• Новак
Супер Мини & Модерен GPS Тракер со СОС Повик од GSM Quad Бенд & Remote Аларм & Ограда & Поставување од страна на Мобилните Бесплатен СТАН

Супер Мини & Модерен GPS Тракер со СОС Повик од GSM Quad Бенд & Remote Аларм & Ограда & Поставување од страна

DEN 1864.00
DEN 2390.40
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Automatic Time Update : Прецизни GPS време сервис и без рачни време на вредноста е потребно Песна : корисникот е специфична локација може да се прашува преку мобилен телефон СТАН или компјутер Ограда : Назначување област на мапата со поставување на уред како центар точка и алармот ќе се активира надвор веднаш откако корисникот на уредот оди во или надвор од оваа arer Репродукција : Распрашува движат правци на уредот во изминатите 3 месеци во секое време и насекаде каде СОС : Во случај на вонредна состојба, притиснете на СОС копчето и уредот ќе се испрати на повици и пораки за помош на старател Прошетка : Брои чекорите корисникот има одеше Награда : награда е испратено преку СТАН на старателот е мобилен телефон и награда за напредокот може да се гледа Најдете Уред : изгубени уред може да се најде преку АПЛИКАЦИЈА на мобилен телефон Аларм : алармот може да се постави преку СТАН на старателот е мобилен телефон Анти-нарушување на владата : Откако не-нарушување на временски опсег е поставен низ СТАН на старателот е мобилен телефон, уредот ќе shield гласовните пораки и повици Глас : Со високо чувствителен микрофон, звукот од целиот уред може да бидат сослушани во реално време, во случај на итни случаи се случува за корисникот Далечински Моќ-исклучување : уредот може да се исклучи преку СТАН на старателот е мобилен телефон Далечински Рестартирајте : уредот може да се рестартира, преку СТАН на старателот е мобилен телефон Интелигентни Заштеда на Енергија : Уредот се исклучува/на GPS и податоци испратите во временски опсег наведени преку СТАН на старателот е мобилен телефон
.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ccthook
Број На Модел На:
Д-р-602
Повеќе Позиционирање На Чекање:
GPS+ A-GPS+LBS+WIFI
Automatic Time Update:
Прецизни GPS време сервис и без рачни време на вредноста е потребно
Репродукција на изминатите 3 месеци историја:
Во случај на итни притиснете на СОС копче за помош
Алармот може да се постави преку АПЛИКАЦИЈА:
Анти-нарушување на владата ќе штит на говорни пораки
Интелигентни Заштеда На Енергија:
Вклучи/исклучи GPS позиционирање & податоци испратите во одредено време
Во светот GSM+GPRS 4-фреквенција Систем:
850/900/1800/1900Mhz
Корисникот одредена локација проверени од страна на СТАН:
Назначување област на мапата како центар точка
Брои чекорите за одење:
Изгубениот уред може да се најде преку АПЛИКАЦИЈА на мобилен телефон
Глас & звук може да се слушне во реално време:
Далечински Моќ-исклучување & рестартирајте го уредот од страна на Стан
Надзор на телефонски број:
уредот број СОС број на таткото и мајката на мобилните телефонски броеви

Избор на клиент