• Новак
Топла Продажба Корисни Метрички Мерење 0.02 да 1mm 17 Сечилото Дебелина Јазот Метрички Додатен Feeler Мерач Мерка Алатка

Топла Продажба Корисни Метрички Мерење 0.02 да 1mm 17 Сечилото Дебелина Јазот Метрички Додатен Feeler Мерач

DEN 99.84
Во достапна форма

Пристапност


Корисни Метрички Feeler Мерач Јазот Додатен Дебелина Мерење Алатка 17 Ножеви
Материјал : Јаглероден челик
Боја : Покаже како слики Нож Должина : Appr.10см/4inch Ширина : Appr.1cm/0.4 инчен Количина : 1 Pcs еден сет Пакет се вклучени : 1pc Feeler Мерач Карактеристики : 100% Сосема нов и hight квалитет Feeler е еден од мерните инструменти кои се користат за проверка на грешки Сечилото дебелина : 0.02, 0.03, 0.04, 0.05, 0.06, 0.07, 0.08, 0.09, 0.10, 0.15, 0.20, 0.25, 0.30, 0.40, 0.50, 0.75, 1.00 мм. Напомена : feeler мерач со подмачкување на нафта, со цел да се избегне рѓа. Besuase на големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0.1-0.5 инчи грешка. Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти .

Главните карактеристики

Бренд Име:
Inpelanyu
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
GJ0628-01
Големина:
100x17mm
боја:
Сребро.
Материјал:
Јаглероден Челик

Избор на клиент