• Новак
23# 10 компјутери Ножеви за резби во Дрво Алатки Гравирање Занает Скулптура Нож Скалпел Алатка за Сечење PCB Поправка Скалпел сечилото

23 10 компјутери Ножеви за резби во Дрво Алатки Гравирање Занает Скулптура Нож Скалпел Алатка за Сечење PCB

DEN 57.00
DEN 80.64
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
10 компјутери 23# прецизност ножот Скалпел сечилото
Висок квалитет на сечилото, цврстина, острина, трајни
Погоден за коло (PCB) се намали, средување на гума за вбризгување на пластични делови за поправка, цртежи, модел-изработка, скулптури и други индустрија употреба.

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
23#
is_customized:
Yes

Избор на клиент