• Новак
Произведено во кина кралска сина tulle чипка ткаенина африкански новодојдени сјајна sequins чипка ткаенина за благородна партија се облекуваат JL1065

Произведено во кина кралска сина tulle чипка ткаенина африкански новодојдени сјајна sequins чипка ткаенина

DEN 3811.00
DEN 5081.28
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

86
/дворот US $ 83. Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод.98
/дворот US $ 84.
За Сите Купувачи ID : 3657
ве молиме имајте на ум : pls да ни кажете каква боја сакаш кога ќе ја поставите вашата цел
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца,љубезно pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни. Ние ќе го организира пратка со 3 до 7 дена по испративме на вашата исплата.
Купувачот Читање
feed врати
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.96
/дворот US $ 90.00
/дворот US $ 80.
3220469557765002 Нови Пристигнување US $ 87.86
/двор
Ви благодариме за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени
временските услови.61
/дворот US $ 106. Состојба : нова и unworn.65
/дворот US $ 87.65
/дворот US $ 90.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Никој,LUOMN
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Voile
Декорација:
Sequins
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
ALC-JL1065
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
Пакување:
Место на Потекло:
Ширина:
Тежина:
Бесплатен превозот :

Избор на клиент