• Новак
JUJIA едноставни обетки кристал трговија на Големо целосна кристал Нова изјава вода капка мода кристал Капка Обетки за жени

JUJIA едноставни обетки кристал трговија на Големо целосна кристал Нова изјава вода капка мода кристал Капка

DEN 114.00
DEN 120.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
50425
Бренд Име:
JUJIA
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Капка Вода
техника nology:
моден обетки
Процесот:
Капка Обетки
Изработка:
Капка Обетки
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
про ject:
earring мечка
ptan:
бренд обетки
дизајн:
Обетки
excog itation:
обетки трговија на големо
exo / loit:
Кристал Earring

Избор на клиент