• Новак
6 боја Девојки лето мода чипка долг ракав принцеза фустан , девојка партија облечи , детска облека , 6pcs/многу JYF07

6 боја Девојки лето мода чипка долг ракав принцеза фустан , девојка партија облечи , детска облека , 6pcs/многу

DEN 5837.00
DEN 6144.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


цел : 1 lot= 6 различни големини=1 боја
големина : 80-90-100-110-120-130 погодни за возраста : 1 - 9 години

Главните карактеристики

Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
JYF07
Стил:
Симпатична
Бренд Име:
Wechildhood
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Материјал:
Памук,Mesh,Чипка
Декорација:
Appliques
Јака:
О Деколте

Избор на клиент