• Новак
4 бои Резервни патеки за Трки песни Кои се Наведнувам,Flex&Сјај 224pcs/многу

4 бои Резервни патеки за Трки песни Кои се Наведнувам,Flex&Сјај 224pcs/многу

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Трепка,Слот
Возраст Опсег:
8-11 Години
Бренд Име:
Ewellsold
Скала:
1
Број На Модел На:
001
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Избор на клиент