• Новак
19.5 V 4.62 Универзален Полнач за Лаптоп AC Адаптер За HP Павилјон М4 Серија М4-1009TX D9H31PA М4-1008TX(D9H30PA)

19.5 V 4.62 Универзален Полнач за Лаптоп AC Адаптер За HP Павилјон М4 Серија М4-1009TX D9H31PA М4-1008TX(D9H30PA)

DEN 757.92
Во достапна форма

Пристапност


90 W AC Адаптер за Полнач Smart Pin За HP Завист 17 Лаптоп 19.5 V 4.62 A Спецификации : 1. Излез : 19.5 V 4.62 A(19.5 V*4.62 A=90 W) 2. DC Plug Големина : 4.5 мм*3.0 mm,Паметни Pin Внатре 3. Пакетот Вклучува : AC Адаптер x1,Кабелот за Напојување (Приклучок)x1 4. САД,велика БРИТАНИЈА,ЕУ,АУ Кабелот за Напојување стандард се достапни,ќе испрати само една папочна во пакет вклучите вашата земја. Компатибилни Модели И Дел Бр. : PPP012 C-S, PPP012 L-E, PPP012 A-S, 710413-001, 710414-001, 677777-004, 609940-001, 709986-001, 709986-002 709986-003,709987-001 Павилјон М4 Серија : Павилјон М4-1009 TX Павилјон М4-1016 TX Павилјон М4-1010 TX Павилјон М4-1009 TX Павилјон М4-1008 TX Павилјон 14 Серија Павилјон 14-e024 TX Павилјон 14-e023 TX Павилјон 15 Серија Павилјон 15-e028 TX Павилјон 15-e029 TX Завист 17 Серија : Зависта 17-j000 Завист 17-j100 Завист 17-j010us Завист 17-j034ca Завист 17-j070ca Завист 17-j070ca Завист 17-j170ca Завист 17-j073ca Завист 17-j013cl Завист 17-j023cl Завист 17-j027cl Завист 17-j043cl Завист 17-j082eg Завист 17-j051ei Завист 17-j098 EF

Главните карактеристики

Излезниот Напон:
19.5 V
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална,За HP
Број На Модел На:
HSTNN-CA13
Излезна Струја:
4.62 На
Бренд Име:
Acootina
На текст:
100-240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакет вклучувајќи:
Еден AC Адаптер + Една Врвца
Конектор големина:
4.5 мм*3.0 mm
Компатибилни модели:
М4-1009TX D9H31PA М4-1008TX(D9H30PA)

Избор на клиент