• Новак
Naomy&ZP Моден Бисер Изјава Ѓердан Накит Јака Макси Џемпер Црвено Синџир Ѓердан Ѓердан Приврзоци за Жените трговија на Големо

Naomy&ZP Моден Бисер Изјава Ѓердан Накит Јака Макси Џемпер Црвено Синџир Ѓердан Ѓердан Приврзоци за Жените

DEN 239.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Naomy&ZP
Пол:
Жените
Pendant Големина:
chokers
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Boho бохемски ѓердан
Бисер Форма:
Совршено Круг
Функција:
Никој
Тежина:
46g

Избор на клиент