• Новак
Двојна Глава Метален Лист Nibbler Машина Вежба Прилог Со Клуч Алатка За Сечење За Електрична Ударна Моќ Алатка Додатоци

Двојна Глава Метален Лист Nibbler Машина Вежба Прилог Со Клуч Алатка За Сечење За Електрична Ударна Моќ Алатка

DEN 1034.00
DEN 2111.04
-51 %
Во достапна форма

Пристапност

2 mm, бакар/алуминиумска плоча 2mm, пластика/fibreglass одбор 2mm Одговара на било електрични или пневматски вежба со брзина од 1.Ве молиме да ни даде добра повратна информација.

За пратката: Ние ќе го испратам нарачката во рок од 3 дена кога ќе ја добиете вашата исплата.8 мм, од не ' рѓосувачки челик 1. Сите производи се вистински опис во нашата продавница, ве молиме прочитајте опис на производот внимателно. (Освен празник) во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Карактеристики : Погоден за автомобил поправка и одржување и метален лист продукции Директно сечење и крива сечење способен,Двојно сечење на главата и 360 степени прилагодливи Одлична сечење ефект без било burrs и рабови,способни за сечење на секаков вид на тенки метални и листови Ергономски дизајн рачка за утеха, издржливи, нема нарушување, нема искри, ефикасна и безбедна Компактни димензии, лесен за ракување и работна енергија, сечење во било која насока и саканиот агол Максимална сечење капацитети : железо/челик 1.
За плаќање : Поддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар),Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн.

Услуги на клиентите: По добивањето на пратката.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
МК-130
Бренд Име:
MYTEC
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Тип:
Двојна Глава Лист Nibbler Метал Машина
Должина:
130mm
Материјал:
Метал
Мин сечење радиус:
12mm
Макс сечење капацитети:
Железо/челик 1.8 мм, од не ' рѓосувачки челик 1.2 mm итн
Објектот:
1711033350
Работна брзина:
1500 - 3000rpm
Примена:
Автомобил поправка и метален лист продукции
Тежина:
500g

Избор на клиент