• Новак
М-3XL Унисекс Стојат Јака Везови Значка Двојно Гради Џеб Долг Ракав Кујната Готвач Ресторан Униформи се Готви Работа Јакни

М-3XL Унисекс Стојат Јака Везови Значка Двојно Гради Џеб Долг Ракав Кујната Готвач Ресторан Униформи се Готви

DEN 336.00
DEN 472.80
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Бренд Име:
МАКС ЧЛЕН
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Број На Модел На:
YXS1018
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Службата За Храна
Пакет Се Вклучени:
1 Компјутер Готвач Јакна
боја:
Црна, бела, кафеава, црвена
Големина:
M, L, XL, 2XL, 3XL
користат за:
Готвач, Келнер, Келнерка
Применливи Индустрии:
Угостителски Ресторан, Хотел
функција 1:
Вез Значка
Карактеристика 2:
Двојно Гради
Featue 3:
Со Џеб
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Сезоната:
Есен, Зима

Избор на клиент