• Новак
OOTDTY Т-се Справи со Притисокот Torx&Хексадецимален Ален Копче Шрафцигер Возачот Алатка T10/T15/T20/T25/T30/T40 APR3_10

OOTDTY Т-се Справи со Притисокот Torx&Хексадецимален Ален Копче Шрафцигер Возачот Алатка T10/T15/T20/T25/T30/T40

DEN 68.00
DEN 91.68
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Хром-молибден Легиран Челик Боја : Како што е прикажано на сл Карактеристики : Спецификација : T40, T30, T25, T20, T15, T10 T40 (90*210mm) T30 (92*210mm) T25 (90*165mm) T20 (90*165mm) T15 (67*117mm) T10 (68*120mm)
Направени од огледало полиран топлина третираат хром vanadium челик, овој клуч сет е издржлив и тешко носи Рачки се удобно во рака Идеален за механика, инженери и гаражи, итн Количина : 1 PC
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x T-Рачка Torx Шрафцигер Ален Копчиња Алатка

Главните карактеристики

боја:
T10, T15, T20, T25, T30, T40
Бренд Име:
OOTDTY
Завртка Тип На Глава:
Torx
Број На Модел На:
1A0192-T15
Тип:
Шрафцигер Сет
Големина:
T40, T30, T25, T20, T15, T10
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
6 големини
Магнетно:
No
Материјал:
Никел-Хром Легиран Челик
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Со Рачка Или Не:
Yes

Избор на клиент