• Новак
OOTDTY Dial Индикатори 0.01 mm, Точност на Мерење на Инструментот Мерач Прецизност Алатка Dial Индикатор MY8_10

OOTDTY Dial Индикатори 0.01 mm, Точност на Мерење на Инструментот Мерач Прецизност Алатка Dial Индикатор MY8_10

DEN 336.00
DEN 436.32
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Метал
Главната Боја : Сребрена
Прецизен и професионален направени, стабилни перформанси
Опсег : 0-10мм
Резолуција : 0.01 mm
Дисплеј : Покажувачот
Димензија : 5.5*2.2*4cm (Дијаметар*дебелина*дното должина)
Функција : Премерување на concentricity на директорот оска
Answer : ___________________________ Note :
1.Таму би можело да биде од 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот Вклучува :
1 x Прецизност Индикатор Мерач Dial Индикатор Мерни Инструменти
'

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Макс Мерен Опсег:
10мм & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Dial Индикатор Стил:
Вертикална
Број На Модел На:
dial индикатори

Избор на клиент