• Новак
+Рамка 5.5За Леново K50-T5 К3 Забелешка Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Црна Боја Бесплатен Превозот

+Рамка 5.5За Леново K50-T5 К3 Забелешка Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Црна Боја Бесплатен

DEN 1151.52
Во достапна форма

Пристапност

Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.00 ЧАСОТ (Пекинг Време); во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.
* HK/Кина пост воздухопловната нормално се постигне во светот во 10-20 дена.
Превозот :
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Нарачки ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Сите производи се во добра состојба
.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách.
* EMS нормално ти стигне во 4-6 дена.
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, EMS, хонг конг Воздухопловната ,Кина Воздухопловната по ваш избор.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
KUERT
Број На Модел На:
K50-T5 К3 Забелешка
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
Леново

Избор на клиент