• Новак
Моден Цртан филм Ананас Црна книга Додадете повеќе зачин Икона Brooch За Жени Мажи Пријател 1pcs Легура Глеѓ Pin Копчето Значка Накит

Моден Цртан филм Ананас Црна книга Додадете повеќе зачин Икона Brooch За Жени Мажи Пријател 1pcs Легура Глеѓ

DEN 41.00
DEN 54.24
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Број На Модел На:
XZ980-XZ982
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Обликотшема:
Растенијата
Боја:
како Слика
Повод:
Anniverrsary;Подарок;Лице;сувенири;Други
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.:
Продажба На Мало; Трговија На Големо;Dropshipping
is_customized:
yes
Брзо Express:
Цел>150usd DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS....
Пакет:
OPP пакет
Сезоната:
Пролетта;Летото;Есен;Зима
Бесплатен превозот :
над $5 со следење на број

Избор на клиент