• Новак
ЕНЕРГИЈА Бренд Синтетички Сенки Четка Шминка Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje CG1

ЕНЕРГИЈА Бренд Синтетички Сенки Четка Шминка Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje CG1

DEN 240.00
Во достапна форма

Пристапност


ЕНЕРГИЈА Бренд Синтетички Сенки Четка Шминка Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje CG1

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Пластични
Големина:
127*7*7
Материјал:
Синтетичка Коса
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
енергија
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
CG1
Се Користи Со:
Сенката За Очи

Избор на клиент