• Новак
AILY Бренд Убавина Шминка Кармин Најпопуларните Бои Долготрајни Усна Комплет Мат Усни Козметика Жените Усни кармин мет сребро тело

AILY Бренд Убавина Шминка Кармин Најпопуларните Бои Долготрајни Усна Комплет Мат Усни Козметика Жените Усни

DEN 123.84
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Кармин
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
4G
Земја/Регион на Производство:
Кина
Состојка:
100%
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
ZGZWBZ
Број На Модел На:
ZZ002
Бренд Име:
AILY
Корист:
Водоотпорен / Водоотпорен
Количина:
100000

Избор на клиент