• Новак
Новите 7 инчен Full LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло Собранието За Леново Табот 2 A7-30 A7-30HC A7-30DC заштита

Новите 7 инчен Full LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло Собранието За Леново Табот 2 A7-30 A7-30HC

DEN 1536.00
Во достапна форма

Пристапност


Новите 7" инчен Full LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло Собранието За Леново Табот 2 A7-30 A7-30 HC , Бесплатен Превозот Таблет КОМПЈУТЕР заштита случај

Главните карактеристики

Бренд Име:
Perciron
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Леново Табот 2 A7-30
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екранот:
Екран на допир + LCD дисплеј

Избор на клиент