• Новак
FALEMEI Коса Екстензии Dreadlocks синтетички 30stands 70g Мека Страв Капчиња Плетенка на Косата 14inch Ниска Температура Влакна

FALEMEI Коса Екстензии Dreadlocks синтетички 30stands 70g Мека Страв Капчиња Плетенка на Косата 14inch Ниска

DEN 269.00
DEN 384.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Точка Име : мека Dreadlocks Материјал : 100% Квалитетот Синтетички Kanekalon висока Температура Влакна Коса Должина : 14 Inch(35cm) Губење на Тежина : 75g/Парче( 30 насоки на парчиња) Боја на Коса : 12 различни бои на Коса Квалитет : Нема Мирис,Мазна Брановидна,Трајни,Без Пролевање,Здрава,светлина,Удобно,Држете долго време Референца Купување Количина : Обично 6 пакети може да се полни главата Гаранција : Безбедно Купување, 100% Пари Гаранција за враќање на Точка Име : мека Dreadlocks Материјал : 100% Квалитетот Синтетички Kanekalon висока Температура Влакна Коса Должина : 14 Inch(35cm) Губење на Тежина : 75g/Парче( 30 насоки на парчиња) Боја на Коса : 12 различни бои на Коса Квалитет : Нема Мирис,Мазна Брановидна,Трајни,Без Пролевање,Здрава,светлина,Удобно,Држете долго време Референца Купување Количина : Обично 6 пакети може да се полни главата Гаранција : Безбедно Купување, 100% Пари Гаранција за враќање на

Главните карактеристики

Протегала должина:
14inches
Најголемиот Дел Се Купи:
1Pcs/Многу, 3Pcs/Многу, 5Pcs/Многу, 6Pcs/Многу, 8Pcs/Многу, 9Pcs/Многу, 10Pcs/Многу
Текстура:
Dreadlocks
Предмети по Пакет:
30strands/пакет
Материјал Одделение:
Ниска Температура Влакна
Бренд Име:
FALEMEI
Точка име:
мека Dreadlocks
Коса Должина:
14inch(35cm)
Губење Тежина:
75g/Парче(30 насоки на парчиња)
Референца Купување Количина:
Обично 5-6 пакети може да се полни главата
превозот:
FR.Велика БРИТАНИЈА.CE.НАС.CA.АУ 7-25 ДЕНА
Известување:
Ако Итни Потреби ве Молиме Избор на курирската служба DHL ИЛИ UPS-от(3-7DAYS)

Избор на клиент