• Новак
Африкански Guipure Памук, Чипка Ткаенина Везови Млеко Свила Швајцарската Voile Чипка Ткаенина Нигериската Фустан Швајцарската Voile Со Камења

Африкански Guipure Памук, Чипка Ткаенина Везови Млеко Свила Швајцарската Voile Чипка Ткаенина Нигериската Фустан

DEN 2815.00
DEN 3312.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред испраќање, и вашиот satisfation е guranteed !
.Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте ме слободно.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 2-5 работни дена откако ќе бидат поставени.
Политика На Враќање :
Размена Само
1.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
DHL, FEDEX,ДРУГИ
2-4days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
DHL,ДРУГИ
3-5days
Европски
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
3-6days
Блискиот Исток
DHL, EMS ДРУГИ
4-7days
Австралија, Нов Зеланд
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
3-5days
Азија земја
DHL ДРУГИ
2-4days
Африка земјата
DHL, UPS-ОТ ДРУГИ
4-7days
Јужна Америка
DHL, UPS-ОТ, EMS ДРУГИ
4-7days
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
about 1.2meters
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
боја:
портокалова/бела/royalblue/тиркизна
дизајн:
швајцарскиот voile
квалитет:
првата класа на квалитет
Примена:
свадба,patry фустан,булчински gown
Декорација:
Вез
Материјал:
Памук
Техника:
Извезена
Пакување:
5 дворови/pc

Избор на клиент