• Новак
Белата боја на слонова коска Девојки Фустани за Свадба со Beaded Sash V Вратот без Ракави Чипка Chiffon Цвет Девојки Фустан за Свадбата

Белата боја на слонова коска Девојки Фустани за Свадба со Beaded Sash V Вратот без Ракави Чипка Chiffon Цвет

DEN 3756.48
Во достапна форма

Пристапност

ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Не сите од нашите предмети се во парк.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша вечна потрага и up-повеќето загриженост.
Ви благодарам многу за вашиот вид поддршка!.Исто така, постои и мала хроматските аберации предизвикани од камерата помеѓу бојата на фотографии и вистински елементи,' боја.Ако ви треба фустани или други предмети итно, ве молиме контактирајте со нас за помош пред цел.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.
Модел Шоу
Ставка Опис
1.
Ние навистина го ценат, ако може да остави ни 5 оценка НСД позитивни повратни информации кога ќе ја најдете нашата услуга и објекти добра. Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ги задоволи вас.Ве молиме проверете ја проценува време на испорака за секоја ставка страницата e Bay кога цел. Згора на тоа, додатоци ќе бидат слободни препорачана превозот, ако нареди заедно со фустани.
Ако постои било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати, почнувајќи случај или напуштање на било какви негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 12M, 18 МИЛИОНИ, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Формално
Материјал:
Сатен,Чипка
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент