• Новак
6Pc/многу Лепак Стап 7*190mm Топла Јасно се Топи Лепак Стапови Лепило За Електрична Лепак Пиштол Уметнички Занает MAR28_45

6Pc/многу Лепак Стап 7*190mm Топла Јасно се Топи Лепак Стапови Лепило За Електрична Лепак Пиштол Уметнички

DEN 57.00
DEN 74.40
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Боја : проѕирна Анти-стареењето, не-токсични, и стабилна, на точка На топење на стап е 110-220 степени Одлична лепило за многу материјали, како стакло, пластика, метал, керамика, дрво, итн Должина : околу 190mm Дијаметар : за 7mm Количина : 6 Компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Бренд Име:
BENGU
DIY Материјали:
Електрични
боја:
проѕирен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Се Топи Лепак Стапови
Број на Компјутери:
6Pcs
Должина:
about 190mm
Дијаметар:
За 7mm

Избор на клиент